Hírek
2024. Augusztus 06. 08:00, kedd |
Sport
Forrás: MTI
A Fiorentina várhat a Puskás Akadémiára

Az előző két kiírás alkalmával döntős olasz Fiorentina csapatával találkozik a Puskás Akadémia a labdarúgó Konferencia-liga utolsó selejtezőkörében, amennyiben a harmadik fordulóban továbbjut az Ararat ellen.
A hétfői sorsoláson az is kiderült, hogy a felcsútiak idegenben kezdhetnék a párharcot augusztus 22-én, majd egy héttel később a visszavágót hazai pályán játszanák.
A másik két magyar csapat közül a kupagyőztes Paksi FC a cseh Mlada Boleslav és az izraeli Hapoel Beer-Seva továbbjutójával csaphatna össze, ha túljut a montenegrói Mornar Bar együttesén, míg a Fehérvár FC a horvát NK Osijek és az azeri Zira párharcának győztesével találhatja magát szemben, amennyiben felülmúlja a ciprusi Omoniát.
A zöld-fehérek vendégeként, míg a piros-kékek pályaválasztóként kezdhetnék a főtáblára jutásért zajló párharcot.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 19. 07:37, péntek | Sport
Férfi kézilabda BL - A Veszprém öt góllal nyert a Nantes ellen
A Veszprém házigazdaként 30-25-re nyert a francia HBC Nantes ellen a férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének második fordulójában, csütörtökön.
2025. Szeptember 19. 07:32, péntek | Sport
Birkózó-vb - A nehézsúlyú Vitek először döntős világversenyen
A nehézsúlyú Vitek Dárius megnyerte az elődöntőjét, így fináléba jutott a kötöttfogásúaknál a zágrábi birkózó-világbajnokság csütörtöki versenynapján.
2025. Szeptember 18. 07:45, csütörtök | Sport
Bajnokok Ligája - A Liverpool és a PSG is győzelemmel rajtolt, Szoboszlai gólpasszt adott
A Szoboszlai Dominikot és Kerkez Milost foglalkoztató Liverpool FC és a címvédő Paris Saint-Germain is győzelemmel rajtolt a labdarúgó Bajnokok Ligája alapszakaszában.
2025. Szeptember 15. 07:53, hétfő | Sport
MOL Magyar Kupa - A másodosztályú Kecskemét kiejtette az Újpestet
A másodosztályban szereplő Kecskeméti TE hosszabbítás után 3-2-re nyert az Újpest FC ellen vasárnap a labdarúgó MOL Magyar Kupában, és a legjobb 32 közé jutott.