Hírek
2013. Szeptember 02. 20:30, hétfő |
Belföld
Forrás: MTI
Árokba borult egy kamion a 8-ason
Teljes az útzár a 8-as főúton Somlójenőnél egy árokba borult kamion műszaki mentése miatt – közölte a Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányság a honlapján hétfőn.
A közlemény szerint eddig tisztázatlan okból árokba borult egy faforgácsot szállító kamion hétfő délután a 8-as számú főút 98-as kilométerszelvényében, Somlójenő külterületén. A balesetben senki sem sérült meg, a műszaki mentés idejére a főutat mindkét irányban lezárták a forgalom elől – tudatta a rendőrség.
Kerülni a 7,5 tonna alatti gépkocsik a Somlójenőt Somlóvásárhellyel összekötő, településen belüli utcákon tudnak. A 7,5 tonna feletti járműveket Vas megye irányából a jánoshalmai körforgalomnál terelik a 84-es számú főútra, a Veszprém megye felől érkező tehergépkocsikat Devecsernél irányítják rendőrök ugyanerre a főútra.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 29. 15:00, vasárnap | Belföld
Nagy István: több mint 45 milliárd forint agrárkárenyhítő juttatás érkezik a gazdálkodókhoz
A Magyar Államkincstár megkezdte a 2025. évi agrárkárenyhítő juttatások kifizetését, így már szinte valamennyi érintett gazdálkodó hozzájuthatott a neki járó forráshoz.
2026. Március 29. 13:00, vasárnap | Belföld
Nagy mennyiségű földgázt talált a Mol Pakisztánban
Másfél éven belül másodszor talált jelentős mennyiségű földgázt Pakisztánban a Mol Pakisztán által vezetett közös vállalat - közölte a társaság az MTI-vel pénteken.

