Városlista
2026. április 2, csütörtök - Áron

Hírek

2013. Július 18. 09:01, csütörtök | Sport
Forrás: MTI

Bajnokok Ligája - A 0-2 után sem adja fel a Győr

Bajnokok Ligája - A 0-2 után sem adja fel a Győr

A 2-0-ás hazai vereség után sem adja fel továbbjutási reményeit a Győr labdarúgócsapata Farkas József másodedző szerint.

Az izraeli Maccabi Tel-Aviv elleni szerda esti kudarc után az eltiltott vezetőedzőt, Pintér Attilát helyettesítő tréner elmondta: az ellenfelünk nagyszerűen játszott és jól kihasználta helyzeteit.
"Kulcsmomentum volt a mi gólunk, amit les miatt nem adtak meg. A mérkőzés tanulsága számunkra, hogy sokkal több futás kell a részünkről és sokkal agresszívebben kell játszanunk. A vereség ellenére nem adjuk fel, Tel-Avivban gólokat kell szereznünk a továbbjutás érdekében" - fogalmazott.
Paulo Sousa, a Maccabi mestere kifejtette: nagy előny volt számára, hogy korábban dolgozhatott a Videotonnál, és jól megismerte a Győr játékát és erejét.
"A második félidőben már mi irányítottuk a játékot. Azt tudtuk játszani, amit szerettünk volna. A továbbjutás azonban még nem dőlt el, a második találkozóra is a lehető legjobban fel kell készülnünk, mert tiszteljük az ellenfelünket." - mondta Sousa.
A vendégcsapat Jicakinak a 76. és Albermannak a 94. percben szerzett góljával nyert Győrben. A visszavágót jövő kedden rendezik Tel-Avivban.

Címkék: Labdarúgás-BL

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 01. 07:15, szerda | Sport

Magyar-görög - Nem bírt egymással a két csapat

A magyar labdarúgó-válogatott gól nélküli döntetlent játszott a vendég görög csapattal a Puskás Arénában rendezett keddi barátságos mérkőzésen.

2026. Március 31. 07:13, kedd | Sport

Magyar-görög - Rossi: mostani ellenfelünk erősebb, mint Szlovénia

Marco Rossi szövetségi kapitány szerint a magyar labdarúgó-válogatott keddi ellenfele, a görög csapat erősebb, mint a szombaton 1-0-ra legyőzött Szlovénia volt.

2026. Március 30. 07:57, hétfő | Sport

Japán Nagydíj - Antonelli nyert és vezet az összetettben is

Andrea Kimi Antonelli, a Mercedes 19 éves versenyzője nyerte a vasárnapi Forma-1-es Japán Nagydíjat, sikerével pedig a világbajnoki pontversenyben is átvette a vezetést.

2026. Március 29. 08:52, vasárnap | Sport

Magyar-szlovén - Egygólos hazai győzelem

A magyar labdarúgó-válogatott 1-0-ra legyőzte a vendég szlovén csapatot a Puskás Arénában rendezett szombati barátságos mérkőzésen.