Hírek
2011. Szeptember 12. 07:29, hétfő |
Kék hírek
Forrás: HírTV
Baleset az M3-ason – súlyosan megsérült egy ember

Egy ember súlyos sérüléseket szenvedett abban a balesetben, ami vasárnap történt az M3-as autópályán, Gödöllő határában, amikor egy terepjáró szalagkorlátnak ütközött, majd felborult – értesült a HavariaPress.
Egyelőre tisztázatlan körülmények között ütközött a szalagkorlátnak egy terepjáró, vasárnap kora délután, az M3-as autópálya 3-as kilométerénél, Gödöllő határában, a Budapest felé vezető oldalon, majd felborult. A balesetben a járműben utazó három ember körül egy férfi súlyosan megsérült, a mentők kórházba szállították. A rendőrség vizsgálja a baleset körülményeit. (pr)
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 19. 07:09, csütörtök | Kék hírek
Markolatra szerelt lámpával fenyegetőzött a solymári bankrabló
Töltött fegyverre hivatkozott, de csak egy markolatra szerelt lámpával fenyegetőzött az a férfi, aki megpróbált kirabolni egy bankfiókot hétfőn Solymáron. A gyanúsítottat a TEK közreműködésével fogták el.
2025. Június 03. 07:43, kedd | Kék hírek
Kalapáccsal támadtak rá az Antall-kormány volt külügyminiszterére
Budapesten, egy belvárosi társasház kapualjában támadta meg az Antall-kormány volt külügyminiszterét és feleségét vasárnap délután egy férfi, aki kalapáccsal esett az idős házaspárnak.
2025. Május 29. 16:00, csütörtök | Kék hírek
Vádat emeltek egy nő ellen, aki egy 15 éves lányt kényszerített szexmunkára
A Bács-Kiskun Vármegyei Főügyészség minősített emberkereskedelem és gyermekpornográfia miatt vádat emelt egy bajai nővel szemben, aki a fia náluk lakó, kiskorú barátnőjét fenyegetéssel és erőszakkal szexmunkára bírta rá.
2025. Május 21. 07:26, szerda | Kék hírek
Egy szék háttámlával ütötte a biztonsági őrt a győri stadionban
Az ügyészség vádat emelt egy szurkolóval szemben, aki 2024 tavaszán, egy NB II-es mérkőzésen egy széktámla élével arcon ütötte a biztonsági őrt.