Hírek
2012. Augusztus 13. 12:21, hétfő |
Kék hírek
Forrás: MTI Fotó: Mihádák Zoltán
Beszorult egy busz a magasságkorlátozó alá a Ferihegyi gyorsforgalmi úton
Beszorult egy osztrák rendszámú emeletes busz a magasságkorlátozó alá hétfő délelőtt a Ferihegyi gyorsforgalmi úton - tudta meg az MTI.
A helyszínről származó információk szerint hárman sérültek meg a balesetben. A magasságkorlátozó mintegy 3 méter hosszan, 40-50 centiméter mélyen leborotválta a busz tetejét.
Mucsi Nóra, a Budapesti Rendőr-főkapitányság sajtóügyeletese azt mondta, hogy a busz a Felsőcsatári útnál akadt el, a forgalmat mindkét irányban leállították, a műszaki mentés jelenleg is tart.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 03. 12:00, péntek | Kék hírek
Letartóztatták a férfit, aki megölte a feleségét Győrben
A Győri Járásbíróság elrendelte annak a férfinak a letartóztatását, aki megölte a feleségét Győrben szerda reggel - tudatta a járásbíróság döntését a Győri Törvényszék csütörtökön az MTI-vel.
2026. Március 30. 12:00, hétfő | Kék hírek
Évtizedekkel ezelőtt ellopott grafika került elő
A Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda (KR NNI) a napokban adta vissza a műalkotást a Balatoni Múzeumnak.
2026. Március 28. 10:22, szombat | Kék hírek
Ajánljon ön is helyszínt a 2026-os Speedmaratonhoz!
A rendőrség 24 órás sebességellenőrzést tart a lakosság által javasolt helyszíneken.
2026. Március 26. 14:00, csütörtök | Kék hírek
NAV: indul a húsvéti ellenőrzési akció
A Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) megkezdi húsvéti ellenőrzés-sorozatát: a hivatal kiemelten vizsgálja a zöldséget, gyümölcsöt, húst és tojást árusítókat - közölte az MTI-vel szerdán a hivatal.

