Hírek
2019. Március 02. 13:02, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Elásott női holttestet találtak Öreglakon

Elásott női holttestet találtak egy ház kertjében Öreglakon pénteken, a rendőrség büntetőeljárás keretében vizsgálja az eset körülményeit - közölte a Somogy Megyei Rendőr-főkapitányság a rendőrség honlapján.
Azt írták: a rendőrséghez péntek délután érkezett bejelentés arról, hogy a nagyhegyi háznál valószínűleg egy idős nő holttestét ásták el. A rendőrök a helyszínen megtalálták a sírt, amelyből a temetkezési vállalat munkatársai kihantolták a holttestet.
Hozzátették, hogy bár a kiérkező igazságügyi orvos szakértő elsődlegesen kizárta az idegenkezűséget, a beszerzett információk alapján a rendőr-főkapitányság úgy döntött, az ügyben büntetőeljárás keretében folytat vizsgálatot további szakértők bevonásával.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 20. 09:10, szombat | Belföld
Nyúlhúsfogyasztást népszerűsító kampány indult
2025. Szeptember 20. 09:07, szombat | Belföld
Eltemették Kásler Miklóst Sárváron
Szülővárosában, Sárváron pénteken eltemették Kásler Miklós Széchenyi-díjas onkológust, egyetemi tanárt, volt emberierőforrás-ügyi minisztert, aki életének 76. évében, szeptember 5-én hunyt el.
2025. Szeptember 19. 07:35, péntek | Belföld
Védelmi innovációs tanszék alakult a győri egyetemen
A védelmi innovációval és a kritikus infrastruktúrák védelmével foglalkozó tanszéket hoztak létre a győri Széchenyi István Egyetem innovációs parkjában -