Hírek
2021. Június 06. 08:00, vasárnap |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Elfogták a keszthelyi szurkálókat
Rövid időn belül azonosították a zalai nyomozók, majd egy napon belül el is fogták azt a 20, valamint 23 éves helyi fiatalt, akik Keszthelyen szóváltást követőn késsel megsebesítettek két embert.
A rendőrségre pénteken 17 óra 23 perckor arról érkezett bejelentés, hogy Keszthelyen, a Kastély utcában szóváltást követően késelés történt – közölte a rendőrség.
Egyelőre ismeretlen körülmények között egy 23 éves ózdi férfi súlyosan, míg egy 26 éves szintén ózdi férfi életveszélyesen megsérült, az elkövetők elmenekültek a helyszínről.
A nyomozók szemle, adatgyűjtés és tanúkutatás után hamar beazonosították a lehetséges elkövetőket. A 20 éves keszthelyi D. Patrikot és a 23 éves szintén helyi férfit, H. Kevint 2021. június 5-én délután elfogták és előállították. Elszámoltatásuk megkezdődött.
A Zala Megyei Rendőr-főkapitányság több emberen elkövetett emberölés kísérlete miatt folytat nyomozást.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 19. 07:33, péntek | Belföld
A NAV közzétette az ünnepek alatti ügyfélfogadás időpontját
2025. December 19. 07:28, péntek | Belföld
Nagy István szerint felháborító, hogy Brüsszel a gazdák pénzét elvenné
Felháborító, hogy Brüsszel a gazdák pénzét elvenné, és azt Ukrajnának adná, emellett az élelmezésbiztonságot is veszélyeztetné - mondta Nagy István agrárminiszter a Facebookra feltöltött csütörtöki videóüzenetében.
2025. December 19. 07:27, péntek | Belföld
Orbán Viktor: az orosz vagyon felhasználását sikerült megakadályozni
A befagyasztott orosz vagyon felhasználása Ukrajna céljaira hadüzenetként értelmezhető, azonnal belerántott volna bennünket egy háborúba, ettől sikerült megóvni magunkat, ez egy nagyszerű siker

