Városlista
2025. augusztus 4, hétfő - Domonkos

Hírek

2019. Június 11. 09:56, kedd | Belföld
Forrás: mti - fotó: police.hu

Elkaptak egy kisfiúval erőszakoskodó férfit a fővárosban

Elkaptak egy kisfiúval erőszakoskodó férfit a fővárosban

Letartóztattak egy fiatal férfit, aki kisfiúval erőszakoskodott Újpesten – tette közzé a rendőrség honlapján kedd reggel.

Egy édesanyja tett bejelentést a IV. kerületi rendőrkapitányságon május 13-án, hogy megtámadták az iskolából hazafelé tartó 12 éves fiát. Az egyik újpesti metrómegállóban a férfi azt kérte a gyerektől, mutassa meg, honnan indul a Nógrád felé tartó busz. Ezután elcsalta egy fás-bokros területre, a földre rántotta, erőszakoskodott vele, a kisfiú azonban időben kiszabadult a fogásából és elmenekült.

Az ügyben a BRFK Gyermek- és Ifjúságvédelmi Osztálya szexuális erőszak kísérlete miatt indított eljárást, és – egyebek mellett kamerafelvételek alapján – azonosította a feltételezett elkövetőt. A rendőrök a 25 éves férfit június 8-án püspökladányi otthonában elfogták.

A bíróság elrendelte a gyanúsított letartóztatását.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Augusztus 04. 07:54, hétfő | Belföld

Zömében napos és egyre melegebb idő várható a héten

A hét elején még több helyen lehet felhős az idő, később aztán napos és egyre melegebb időre számíthatunk - derül ki a HungaroMet Zrt. előrejelzéséből, amelyet vasárnap juttattak el az MTI-hez.

2025. Augusztus 04. 07:53, hétfő | Belföld

Szijjártó Péter: Magyarország legnagyobb autógyárát hozza létre a Mercedes

Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter a 40. Forma-1-es Magyar Nagydíj helyszínén bejelentette: Magyarország legnagyobb autógyárát hozza létre a Mercedes.

2025. Augusztus 03. 08:56, vasárnap | Belföld

Orbán Viktor: nem vállalom azt a felelősséget, hogy akár csak egyetlen fiatal is meghaljon Ukrajnáért

Azt a felelősséget, hogy akár csak egyetlen fiatal is meghaljon Ukrajnáért, nem szeretném vállalni, és nem is fogom – jelentette ki a miniszterelnök szombaton Esztergomban az MCC Feszten.

2025. Augusztus 03. 08:55, vasárnap | Belföld

Duna House: az Otthon Start program megmozgatja az ingatlan- és hitelpiacot is

A nyári hónapokra jellemző, visszafogottabb aktivitással telt a július a hazai ingatlanpiacon, az Otthon Start program hatása viszont gyorsan meglátszott az érdeklődések növekedésében - közölte a Duna House pénteken.