Hírek
2022. Január 20. 08:47, csütörtök |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Elrabolta, majd megerőszakolta terhes, volt barátnőjét

A 23 éves férfi közel két héten át tartotta fogva volt barátnőjét, akivel többször erőszakosan viselkedett.
Szexuális erőszak és személyi szabadság megsértése miatt folytat eljárást a Miskolci Rendőrkapitányság egy 23 éves helyi férfival szemben - közölte a rendőrség.
A férfi Miskolcon, a Torontáli utcában találkozott és elegyedett szóba volt barátnőjével még január 2-án, akivel szeretett volna újból kapcsolati szintre lépni.
Mivel a terhes nő ebbe nem egyezett bele, ezért a férfi erőszakkal a lakására vitte. Ott többször megverte, és meg is erőszakolta a nőt. Ezt követően pedig rázárta az ajtót, míg az áldozat csak január 14-én tudott megszökni a lakásból.
A rendőrségi bejelentést követően a Vasgyári Rendőrőrs járőrei az adatgyűjtésük eredményeként kedden délután elfogták a férfit, majd előállították a Miskolci Rendőrkapitányságra, ahol a nyomozók gyanúsítottként hallgatták ki, ezt követően pedig őrizetbe vették.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 04. 07:54, hétfő | Belföld
Zömében napos és egyre melegebb idő várható a héten
A hét elején még több helyen lehet felhős az idő, később aztán napos és egyre melegebb időre számíthatunk - derül ki a HungaroMet Zrt. előrejelzéséből, amelyet vasárnap juttattak el az MTI-hez.
2025. Augusztus 04. 07:53, hétfő | Belföld
Szijjártó Péter: Magyarország legnagyobb autógyárát hozza létre a Mercedes
Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter a 40. Forma-1-es Magyar Nagydíj helyszínén bejelentette: Magyarország legnagyobb autógyárát hozza létre a Mercedes.
2025. Augusztus 03. 08:56, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor: nem vállalom azt a felelősséget, hogy akár csak egyetlen fiatal is meghaljon Ukrajnáért
Azt a felelősséget, hogy akár csak egyetlen fiatal is meghaljon Ukrajnáért, nem szeretném vállalni, és nem is fogom – jelentette ki a miniszterelnök szombaton Esztergomban az MCC Feszten.
2025. Augusztus 03. 08:55, vasárnap | Belföld
Duna House: az Otthon Start program megmozgatja az ingatlan- és hitelpiacot is
A nyári hónapokra jellemző, visszafogottabb aktivitással telt a július a hazai ingatlanpiacon, az Otthon Start program hatása viszont gyorsan meglátszott az érdeklődések növekedésében - közölte a Duna House pénteken.