Hírek
2019. Május 16. 13:00, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Haláleset történt a Nyugati pályaudvar metróállomásán
Meghalt egy férfi a Nyugati pályaudvar metróállomáson csütörtök délelőtt, bűncselekmény gyanúja nem merült fel – tájékoztatta a Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) sajtóügyelete az MTI-t.
Közölték: a férfi rosszul lett a peronon. Mivel minden újraélesztési kísérlet sikertelennek bizonyult, a helyszínen elhunyt. A rendőrség idegenkezűségre utaló nyomot nem talált – tudatta a BRFK.
A Budapesti Közlekedési Központ fődiszpécsere az MTI érdeklődésére azt mondta, hogy a haláleset nem befolyásolja a metróközlekedést.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 02. 14:00, hétfő | Belföld
MTÜ-elnök: tavaly történelmet írt a magyar turizmus
2026. Február 02. 12:00, hétfő | Belföld
Választás 2026 - Mintegy 170 párt indulhat az áprilisi választáson
Mintegy 170 párt indulhat az április 12-ei országgyűlési képviselő-választáson az Országos Bírósági Hivatal (OBH) közlése szerint. Négy évvel ezelőtt 267 bejegyzett párt indulhatott.
2026. Február 02. 07:26, hétfő | Belföld
Ma indul az Otthoni Energiatároló Program
Hétfőn 10 órakor elindul az Otthoni Energiatároló Program pályázati szakasza, a jelentkezők 2,5 millió forint vissza nem térítendő támogatást kaphatnak korszerű akkumulátor telepítéséhez
2026. Február 01. 14:00, vasárnap | Belföld
Orbán Balázs szerint ukrán jólét lesz a magyar jövőből, ha nem vigyázunk
Ha nem vigyázunk, elveszik a magyar jövő és ukrán jólét lesz belőle - jelentette ki a miniszterelnök politikai igazgatója a Digitális Polgári Körök (DPK) által szervezett háborúellenes gyűlésen szombaton Hatvanban.

