Városlista
2026. január 28, szerda - Károly,

Hírek

2013. Február 05. 09:43, kedd | Sport
Forrás: MTI

Halálos közúti baleset történt Székesfehérváron

Halálos közúti baleset történt Székesfehérváron

Egy ember meghalt, további öt megsérült egy kedd reggeli székesfehérvári balesetben – közölte a katasztrófavédelem és a rendőrség az MTI-vel.

Szabó-Bisztricz Anett, a Fejér Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője elmondta, hogy két személyautó és egy mikrobusz ütközött a Sárkeresztúri úton.
Németh-Kész Mónika, a megyei rendőr-főkapitányság szóvivőjének tájékoztatása szerint a balesetben egy 57 éves férfi a helyszínen meghalt. Öten könnyebben megsérültek.

Címkék: Baleset-közút

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 28. 07:42, szerda | Sport

Szalai Attila a lengyel Pogon Szczecinhez került kölcsönbe

A válogatott Szalai Attila kölcsönben a lengyel bajnokság élvonalában szereplő Pogon Szczecin labdarúgócsapatában folytatja a pályafutását.

2026. Január 28. 07:33, szerda | Sport

Férfi kézilabda Eb - Chema Rodríguez elégedett a döntetlennel

Chema Rodríguez szövetségi kapitány elégedetten értékelt, miután a magyar férfi kézilabda-válogatott 32-32-es döntetlent játszott a társházigazda Svédországgal az Európa-bajnokság csoportkörének harmadik fordulójában, kedden.

2026. Január 26. 07:00, hétfő | Sport

A Győr több mint húsz év után nyert az FTC vendégeként

Az őszi bajnok Győr hátrányból fordítva 3-1-re győzött a címvédő Ferencváros vendégeként a labdarúgó Fizz Liga 19. fordulójának vasárnap esti rangadóján.