Hírek
2011. Augusztus 13. 14:33, szombat |
Kék hírek
Forrás: STOP
Három gyanúsított: ki verte eszméletlenre az egyéves babát?

Három gyanúsítottja van a brutális tolnai gyermekbántalmazásnak. Mint ismert: a 11 hónapos babát törött karral, kirúgott foggal, eszméletlenül vitték a pécsi gyerekklinikára.
Több félinformációi is megjelent a napokban a gyermekről különböző sajtóorgánumokban. Azt biztosan lehetett tudni, hogy a máris nehéz múltú kisfiút szerény körülmények között élő nagyszüleivel él.
Az eset csaknem egy hónapja történt, utána a tolna megyei kisfiút két hétig ápolták a pécsi klinikán. Az ügyet a médiában számos találgatás övezte. Volt olyan médium, amely szerint egyértelműen az anya volt a bántalmazó, és olyan is, amely szerint a gyanúsított előzetes letartóztatásban van.
A Magyarkesziben történtek a hatóságok számára sem világosak, az azonban bizonyos, hogy jelenleg senki sincs előzetesben az ügy miatt. Az anya szerint magyarkeszi szállásadójuk bántotta a gyermeket. Utóbbit rövid időre előzetes letartóztatásba helyezték, de már elengedték. Az apa családja a gyermek anyját tartja felelősnek a történtekért. Az ügynek jelenleg három gyanúsítottja van, a szülők és a már szabadlábon lévő szállásadó.
STOP
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 16. 09:06, péntek | Kék hírek
Csaknem száz kutyát találtak Zalaszentgróton egy német nőnél, aki ellen állatkínzás miatt emeltek vádat
Elviselhetetlen körülmények között találtak 78 kutyát egy Zalaszentgróton élő német nőnél, aki 21 eb tetemét fagyasztókban tárolta
2025. Május 12. 06:00, hétfő | Kék hírek
Féltékenységből brutálisan megölte a barátját - 15 évre ítélték
A Győri Fellebbviteli Főügyészség sikeresen indítványozta a büntetés súlyosítását abban az ügyben, amelyben egy férfi féltékenységből megölte a barátját.
2025. Május 04. 08:58, vasárnap | Kék hírek
ÉKM: újabb 10 milliós bírság a horrorkaravánokra
Egy hét alatt csaknem tízmillió forint bírságot szabtak ki az Építési és Közlekedési Minisztériumhoz (ÉKM) tartozó Közlekedési Hatóság munkatársai autószállító járművekre. A leggyakoribb szabálytalanság a túlsúly volt
2025. Április 28. 07:56, hétfő | Kék hírek
Hárman meghaltak az M1-es autópályán történt balesetben, Herceghalomnál
Három férfi a helyszínen életét vesztette, egy pedig megsérült az M1-es autópálya Győr felé vezető oldalán vasárnap történt balesetben Herceghalomnál - közölte az Országos Mentőszolgálat az MTI érdeklődésére vasárnap délután.