Hírek
2019. Február 01. 13:01, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Hatkilónyi marihuánát találtak a pénzügyőrök Röszkén
Hatkilónyi marihuánát találtak a pénzügyőrök egy szerb férfi autójában Röszkén - tájékoztatta a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) pénteken az MTI-t.
Némedi-Varga Éva, a NAV Csongrád megyei igazgatóságának sajtóreferense közölte, a férfi autójának háttámláiból öt csomagban összesen 5850 gramm növényi törmelék, a gyorsteszt szerint marihuána került elő. A talált drog feketepiaci értéke 12 millió forint.
A pénzügyőrök a sofőrt feljelentették és átadták a rendőrségnek.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 02. 14:00, hétfő | Belföld
MTÜ-elnök: tavaly történelmet írt a magyar turizmus
2026. Február 02. 12:00, hétfő | Belföld
Választás 2026 - Mintegy 170 párt indulhat az áprilisi választáson
Mintegy 170 párt indulhat az április 12-ei országgyűlési képviselő-választáson az Országos Bírósági Hivatal (OBH) közlése szerint. Négy évvel ezelőtt 267 bejegyzett párt indulhatott.
2026. Február 02. 07:26, hétfő | Belföld
Ma indul az Otthoni Energiatároló Program
Hétfőn 10 órakor elindul az Otthoni Energiatároló Program pályázati szakasza, a jelentkezők 2,5 millió forint vissza nem térítendő támogatást kaphatnak korszerű akkumulátor telepítéséhez
2026. Február 01. 14:00, vasárnap | Belföld
Orbán Balázs szerint ukrán jólét lesz a magyar jövőből, ha nem vigyázunk
Ha nem vigyázunk, elveszik a magyar jövő és ukrán jólét lesz belőle - jelentette ki a miniszterelnök politikai igazgatója a Digitális Polgári Körök (DPK) által szervezett háborúellenes gyűlésen szombaton Hatvanban.

