Városlista
2025. augusztus 4, hétfő - Domonkos

Hírek

2022. Április 06. 12:38, szerda | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay

Hétvégén módosul a menetrend a Budapest-Győr-Hegyeshalom vonalon

Hétvégén módosul a menetrend a Budapest-Győr-Hegyeshalom vonalon

A Budapest-Győr-Hegyeshalom vonalon módosul a menetrend április 8-11. és május 6-9. között, mert a Keleti pályaudvar és Kőbánya felső között pályakarbantartási munkákat végeznek

- tájékoztatott a Mávinform szerdán a Facebook-oldalán. A munkálatok miatt számos vonat a Keleti helyett a Déli pályaudvarról indul majd.

Közölték: április 8-án és 9-én a győri vasútállomáson végzett munkálatok miatt a Déli pályaudvarról Győrbe 23:25-kor induló S10-es vonat utasainak Győrszentiván és Győr között pótlóbusszal kell utazni. Tatabánya és Oroszlány között április 9-én és 10-én pályakarbantartást végeznek. Az S12-es vonatok rövidebb útvonalon, csak a Déli pályaudvar és Tatabánya között közlekednek, Tatabánya és Oroszlány között valamennyi vonat helyett pótlóbusz szállítja az utasokat.

A részletes vágányzári menetrend a https://bit.ly/3udeTEx linkre kattintva letölthető - írta a Mávinform.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Augusztus 04. 07:54, hétfő | Belföld

Zömében napos és egyre melegebb idő várható a héten

A hét elején még több helyen lehet felhős az idő, később aztán napos és egyre melegebb időre számíthatunk - derül ki a HungaroMet Zrt. előrejelzéséből, amelyet vasárnap juttattak el az MTI-hez.

2025. Augusztus 04. 07:53, hétfő | Belföld

Szijjártó Péter: Magyarország legnagyobb autógyárát hozza létre a Mercedes

Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter a 40. Forma-1-es Magyar Nagydíj helyszínén bejelentette: Magyarország legnagyobb autógyárát hozza létre a Mercedes.

2025. Augusztus 03. 08:56, vasárnap | Belföld

Orbán Viktor: nem vállalom azt a felelősséget, hogy akár csak egyetlen fiatal is meghaljon Ukrajnáért

Azt a felelősséget, hogy akár csak egyetlen fiatal is meghaljon Ukrajnáért, nem szeretném vállalni, és nem is fogom – jelentette ki a miniszterelnök szombaton Esztergomban az MCC Feszten.

2025. Augusztus 03. 08:55, vasárnap | Belföld

Duna House: az Otthon Start program megmozgatja az ingatlan- és hitelpiacot is

A nyári hónapokra jellemző, visszafogottabb aktivitással telt a július a hazai ingatlanpiacon, az Otthon Start program hatása viszont gyorsan meglátszott az érdeklődések növekedésében - közölte a Duna House pénteken.