Hírek
2018. Június 19. 12:01, kedd |
Sport
Forrás: mti
Honda-motorra vált a Forma-1-es Red Bull

A következő szezontól Honda-motorra vált a Forma-1-es Red Bull istálló.
A csapat keddi bejelentése alapján két évre szóló megállapodást kötöttek a japán céggel.
A Red Bull az elmúlt 12 évben Renault-erőforrásokkal versenyzett az autósport elitkategóriájában, s 2010 és 2013 között a pilóták és a konstruktőrök között is világbajnok lett.
A mostani lépés nem meglepő, ugyanis a csapat vezetősége az utóbbi években elégedetlen volt a motorfejlesztéssel, ráadásul ebben az évben a Red Bull fiókcsapata, a Toro Rosso már Hondával versenyez.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 18. 07:45, csütörtök | Sport
Bajnokok Ligája - A Liverpool és a PSG is győzelemmel rajtolt, Szoboszlai gólpasszt adott
A Szoboszlai Dominikot és Kerkez Milost foglalkoztató Liverpool FC és a címvédő Paris Saint-Germain is győzelemmel rajtolt a labdarúgó Bajnokok Ligája alapszakaszában.
2025. Szeptember 15. 07:53, hétfő | Sport
MOL Magyar Kupa - A másodosztályú Kecskemét kiejtette az Újpestet
A másodosztályban szereplő Kecskeméti TE hosszabbítás után 3-2-re nyert az Újpest FC ellen vasárnap a labdarúgó MOL Magyar Kupában, és a legjobb 32 közé jutott.
2025. Szeptember 15. 07:52, hétfő | Sport
Premier League - Szoboszlaiék az utolsó pillanatokban harcolták ki a győzelmet Burnleyben
A Szoboszlai Dominikkal és Kerkez Milossal felálló, címvédő Liverpool a hajrában értékesített büntetővel nyert 1-0-ra a Burnley vendégeként az angol labdarúgó-bajnokság negyedik fordulójának vasárnap délutáni mérkőzésén.