Hírek
2017. Augusztus 02. 05:00, szerda |
Sport
Forrás: mti
Ismét megbüntették az Újpestet
Egyedül az Újpest FC kapott pénzbüntetést a Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) fegyelmi bizottságától az élvonal harmadik fordulója után.
Az MLSZ honlapjának keddi beszámolója szerint a Videoton FC-Újpest mérkőzésen (2-2) a vendégszurkolók pirotechnikai eszközöket használtak, szidalmazták az ellenfelet, hátrányosan megkülönböztető, rasszista megnyilvánulásaik voltak, továbbá tárgyakat dobtak a játéktér közelébe. Mindezekért a klubnak 600 ezer forintot kell fizetnie.
Az élvonal első fordulója után az Újpestet felfüggesztett stadionbezárással büntették, amit a Ferencváros elleni rangadó után életbe léptettek, ezért vasárnap a Vasas FC elleni találkozót zárt kapuk mögött rendezik.
A Videoton FC-t a mérkőzésrendezéssel kapcsolatos szabályzati előírás megsértéséért írásbeli figyelmeztetésben részesítették.
A Balmazújváros kiállított játékosát, Jurij Habovdát egy mérkőzésre eltiltották.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 19. 10:00, csütörtök | Sport
Bajnokok Ligája - Szoboszlai góllal járult hozzá a Liverpool továbbjutásához
Szoboszlai Dominikkal és Kerkez Milossal a kezdőcsapatban a Liverpool FC hazai pályán 4-0-ra legyőzte a Galatasarayt a labdarúgó Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének szerdai visszavágóján, ezzel továbbjutott.
2026. Március 19. 08:00, csütörtök | Sport
Európa-liga - Négygólos bragai vereséggel búcsúzott a Ferencváros
A Ferencváros labdarúgócsapata 4-0-s vereséget szenvedett szerdán a Braga vendégeként az Európa-liga nyolcaddöntőjének visszavágóján, így 4-2-es összesítéssel elveszítette a párharcot és nem jutott a legjobb nyolc közé.
2026. Március 19. 07:30, csütörtök | Sport
Csalás - Értesítés közlekedési bírságról üzenetben
Bedőlt neki? Nem kellett volna, a rendőrség nem így kommunikál!
2026. Március 18. 15:00, szerda | Sport
Magyar labdarúgó-válogatott - Az újonc Szűcs Tamás debreceni csapattársainak is megköszönte a meghívót
Szűcs Tamás, a Debreceni VSC 21 éves középpályása a csapattársainak is megköszönte, hogy először kapott meghívót a magyar labdarúgó-válogatott keretébe.

