Városlista
2026. január 29, csütörtök - Adél

Hírek

2011. Október 15. 14:21, szombat | Belföld
Forrás: HírTV

Jön a 30 százalékos baleseti adó?

Jön a 30 százalékos baleseti adó?

Sajtóértesülések szerint 30 százalékos baleseti adót tervez a kormány a jövő évi adócsomagban.

A biztosítási alkuszok úgy számolnak, hogy ez 25 százalékos díjemelkedést okozhat majd a kötelező gépjármű felelősségbiztosítási tarifáknál.

Az egyik internetes biztosítási alkusz szerint lesznek olyan cégek is, akik a biztosítási verseny miatt további díjcsökkenést vállalnak magukra, így az adó egy részét díjkedvezmények formájában vissza is kapnák az ügyfelek. (lm)

hírTV

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 28. 07:39, szerda | Belföld

Varga Mihály: továbbra is indokolt a szigorú monetáris kondíciók fenntartása

Továbbra is indokolt a szigorú monetáris kondíciók fenntartása, az óvatos és türelmes monetáris politikai megközelítés - mondta Varga Mihály jegybankelnök a keddi kamatdöntő ülést követő online sajtótájékoztatóján.

2026. Január 28. 07:37, szerda | Belföld

Szijjártó Péter szerint az ukránok támogatják a TISZA Pártot

2026. Január 27. 07:33, kedd | Belföld

Orbán Viktor utasította a külügyminisztert, hogy kéresse be az ukrán nagykövetet

Orbán Viktor miniszterelnök hétfőn utasította Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminisztert, hogy kéresse be Ukrajna magyarországi nagykövetét. Ezt a kormányfő a Facebookra feltöltött videóban közölte hétfőn.

2026. Január 27. 07:31, kedd | Belföld

Elkészült a nemzeti petíció nyomtatványa, a héten indul a postázás

Elkészült a nemzeti petíció nyomtatványa és ezen a héten indul a postázás. Arra biztatok mindenkit, hogy üzenjünk Brüsszelnek, hogy nem fizetünk