Hírek
2018. Április 30. 09:43, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Kedvezményes havi motoros e-matrica is váltható május 1-jétől
Új termék, kedvezményes havi motoros e-matrica is vásárolható május 1-jétől, ára bruttó 2500 forint lesz - tájékoztatta a Nemzeti Útdíjfizetési Szolgáltató (NÚSZ) Zrt. az MTI-t.
A motorosoknak eddig a D1-es havi e-matricát kellett megvenni 4780 forintért.
Az útdíjfizetési szolgáltató felidézte, a motorkerékpárt használók a heti e-matricát eddig is féláron válthatták meg. Az évközi jogszabályváltozás a motoros szezon kezdetére lehetővé teszi a kedvezményes havi jogosultság megvásárlását is.
A bevezetéshez szükséges rendszerfejlesztéseket és teszteket a NÚSZ Zrt. elvégezte és időben lezárta - közölték.
A NÚSZ értékesítési statisztikái szerint 2016-ban több mint 76 ezer heti motoros e-matricát vásároltak az úthasználók 112,1 millió forint értékben, míg 2017-ben több mint 84 ezret 124,2 millió forint értékben.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 03. 07:16, hétfő | Belföld
Esővel és lehűléssel kezdődik november első hete, majd száraz, nyugodt idő várható
Esővel és lehűléssel kezdődik november első hete, majd keddtől már nyugodt, csendes őszi idő várható csapadék nélkül.
2025. November 03. 07:14, hétfő | Belföld
Orbán Balázs: gazdasági, hadiipari, energetikai kérdésekről is tárgyal Orbán Viktor és Donald Trump
2025. November 02. 08:40, vasárnap | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 44. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:
2025. November 02. 08:37, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor: Donald Tusk újabb támadást indított Magyarország ellen
Donald Tusk újabb támadást indított Magyarország ellen - közölte Orbán Viktor miniszterelnök szombaton a Facebook-oldalán.

