Hírek
2011. November 17. 14:28, csütörtök |
Belföld
Forrás: Stop.hu
Ken Follett, ha csak teheti, beáll a zenekarába
Harmadszor járt Budapesten Ken Follett, a hatvankét éves, világhírű brit író, akinek három saját és két nevelt gyermeke ma már felnőtt.
Mindannyian sikeres karriert építettek, a legidősebb lánya, Marie-Claire például énekesnő lett. Arra a kérdésre, hogy mi a sikerének titka, az író a hot! magazinnak válaszolt.
- A történeteim azért állják meg a helyüket bárhol a világon, mert az olyan témák, mint az árulás, tragédia, cselszövés és persze a történelem mindenkit egyformán érdekelnek. Amikor új történetbe kezdek, a feleségem, Barbara felkészíti a házunkba érkező új alkalmazottakat: "Ne ijedjenek meg, ha egyszer csak hosszasan, furcsa arckifejezéssel bámul önökre! Nem azért csinálja, mert problémája van önökkel, hanem csak a készülő könyve jár a fejében."
Ken Follett azt is elmondta: ha akad egy kis szabadideje, maga is szeret olvasni, és bluest játszik a zenekarában, amelyben ő a basszusgitáros.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 05. 11:00, vasárnap | Belföld
Évi 7 millió forinttal is többet kereshetnek a diplomások az érettségizettek átlagkeresetéhez képest
2026. Április 05. 09:18, vasárnap | Belföld
Erdő Péter: húsvét az egész életünket mássá teszi
Húsvét az egész életünket mássá teszi, segít, hogy boldogok legyünk. A mi feladatunk pedig az, hogy elmondjuk ezt a titkot a világnak - hangsúlyozta Erdő Péter húsvétkor.
2026. Április 04. 15:00, szombat | Belföld
Több mint harminc vasútállomás újul meg az országban
Az állomásfelújítási program részeként 14 vármegyében több, mint harminc állomás és vasúti megállóhely újul meg, mintegy 15 milliárd forint értékben, a MÁV-csoport és a Magyar Falu Program forrásaiból
2026. Április 04. 14:00, szombat | Belföld
Nézőpont: Fidesz-többség marad a következő országgyűlésben is
A kormányközeli kutatóintézet szerint marad a Fidesz többség.

