Hírek
2019. Október 24. 05:00, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Két évvel ezelőtt meghalt nő holttestét találták meg Pápán

Egy csaknem két évvel ezelőtt meghalt idős nő holttestét találták meg egy pápai családi házban, az ügyben büntetőeljárás indult - közölte a Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányság ügyeletes szóvivője szerdán az MTI-vel.
Kucsera Katalin elmondta: a rendőrségre hétfőn érkezett bejelentés arról, hogy egy pápai családi házban egy női holttestet találtak. A rendőrök megállapították, hogy a kilencven év körüli asszony csaknem két évvel ezelőtt hunyt el.
Az ügyben a rendőrség gondozási kötelezettség elmulasztásának gyanúja miatt indított büntetőeljárást, amelynek keretében egy 61 éves nőt hallgattak ki gyanúsítottként - tette hozzá.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 18. 07:46, csütörtök | Belföld
Karácsony Gergely: aki Budapestet csődbe taszítja, azt Budapest magával rántja
Aki Budapestet csődbe taszítja, azt Budapest magával rántja - írta a főpolgármester a Facebook-oldalán, reagálva az Állami Számvevőszék jelentésére.
2025. Szeptember 18. 07:45, csütörtök | Belföld
Állami Számvevőszék: intézkedések hiányában a főváros az idei negyedik negyedévében fizetésképtelenné válhat
Intézkedések hiányában a Fővárosi Önkormányzat a 2025. év negyedik negyedévében fizetésképtelenné válhat, amelynek következtében a közfeladatok ellátása is veszélybe kerülhet
2025. Szeptember 18. 07:44, csütörtök | Belföld
Gulyás Gergely: 1,6 százalékos kiegészítő nyugdíjemelésről döntött a kormány
Szerdai ülésén 1,6 százalékos kiegészítő nyugdíjemelésről döntött a kormány, ezzel átlagosan a nyugdíjasok számára az idén 51 155 forintot kell kifizetni
2025. Szeptember 17. 07:33, szerda | Belföld
Szijjártó Péter: Amerika feloldja a vízummentességi korlátozásokat a magyar állampolgárok előtt
Szeptember 30-tól az Egyesült Államokban feloldják a vízummentességi program korlátozásait minden magyar állampolgár előtt, ami újabb komoly eredmény Donald Trump elnök hivatalba lépése óta