Hírek
2013. December 13. 20:41, péntek |
Kék hírek
Forrás: MTI
Kilencen megsérültek egy balesetben Ópusztaszer és Pusztaszer között
Kilencen megsérültek, amikor egy teherautó és egy személygépkocsi ütközött össze Ópusztaszer és Pusztaszer között pénteken - tájékoztatta a Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóügyeletese az MTI-t.
Várkonyi Gergely elmondta, hogy a helyszíni szemle első adatai szerint az Ópusztaszer felől Pusztaszer irányába haladó tehergépkocsi elé egy bekötőútról kanyarodott ki a személyautó.
A balesetben kilencen megsérültek, ellátásuk jelenleg is tart a helyszínen. Az érintett útszakaszt a műszaki mentés és a helyszínelés idejére lezárták.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 13. 07:29, csütörtök | Kék hírek
BRFK: ellopott, majd kórházi inkubátorban hagyott egy csecsemőt egy nő Budapesten
2025. November 11. 07:37, kedd | Kék hírek
BRFK: egy kábítószer-kereskedelmi ügy miatt tartottak razziát hétvégén egy budapesti belvárosi klubban
Egy kábítószer-terjesztőkkel szemben folytatott nyomozás miatt, konkrét bűnügyi információk alapján tartott a rendőrség razziát hétvégén Budapesten, egy belvárosi szórakozóhelyen
2025. November 05. 07:30, szerda | Kék hírek
Öten meghaltak egy vasúti átjárónál történt balesetben Szentmártonkátán
2025. November 03. 07:18, hétfő | Kék hírek
Rendőrség: nem terrorcselekmény az angliai vonaton elkövetett késeléses támadás
A rendőrség vasárnapi tájékoztatása szerint nem minősül terrorcselekménynek az a késeléses támadás, amelyet egy vonaton követtek el szombat este Angliában.
