Hírek
2012. Október 10. 16:12, szerda |
Bulvár
Forrás: ujasz.hu
Lázadozik Malek döntése ellen a legnagyképűbb x-faktoros
A múlt heti válogatón bekerültek az X-Faktor legjobb huszonöt versenyzője közé, a hétvégi megmérettetésen nem sikerült bizonyítaniuk. Jáger Kingát Malek Miklós, Meggyes Csabát pedig Geszti Péter küldte haza a Mentorok házából.
Tehetségesek, fiatalok és bebizonyították, hogy tudnak énekelni. Odáig jutottak, amiről sokan álmodni sem mernek. Számukra ennek a versenynek vége, de lehetőségek tárháza nyílt meg előttük.
- Egyáltalán nem vagyok csalódott, a zene mindig is az életem része volt és az is marad - mondta Jáger Kinga. - Elfogadtam a döntést és Miki véleményét, de őszintén szólva nem érzem igazságosnak. Magamban rengeteg erőt érzek és tudom, hogy nagyon sok mindenre képes vagyok és leszek is, de hogy a jövő évi X-Faktorba is jelentkezek-e, azt még nem tudom. Most a sulira szeretnék koncentrálni, hiszen nemsokára érettségizem.
Jáger Kinga a gimnázium után is a zenével szeretne foglalkozni, azt azonban még nem döntötte el, hogy az éneklés mellett mit is csinálna szívesen, tervei között a pszichológia szerepel, de ahogy ő fogalmazott: még semmi sem biztos. Meggyes Csaba megérezte, hogy nem kerül be az élő show-ba.
- Egy ideig csalódott voltam, de utána leültem egy asztalhoz és átgondoltam, mi az, amiben jó vagyok és mi az, amin változtatnom kell. Emelt fővel távoztam, hiszen még nagyon sok időm van arra, hogy tényleg a legjobbak között legyek. Úgy gondolom, pár év múlva képes lennék megfelelni az ottani követelményeknek. Most mindenképpen azon leszek, hogy emberileg megerősödjek és képezzem a hangomat.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 08. 18:00, szerda | Bulvár
Elhunyt Czigány György
Április 6-án 94 éves korában elhunyt Czigány György József Attila- és Erkel Ferenc-díjas költő, író, újságíró, érdemes művész, a Magyar Rádió népszerű Ki nyer ma? című műsorának alapító műsorvezetője
2026. Március 30. 14:00, hétfő | Bulvár
Putyin: Oroszország kész ismét olimpiát rendezni
Oroszország készen áll rá, hogy újra otthont adjon egy olimpiának - közölte Vlagyimir Putyin elnök az Orosz Olimpiai Bizottsághoz a testület megalapításának 115. évfordulójára intézett üdvözlő üzenetében.
2026. Március 29. 08:51, vasárnap | Bulvár
A Veled álmodtam című produkció nyerte A Dal 2026-ot
A Veled álmodtam című produkció lett 2026-ban Magyarország egyetlen dalversenyének győztese Re Va Dame előadásában.
2026. Március 27. 13:00, péntek | Bulvár
Önvezető autók álltak tesztüzembe Budapesten
Önvezető autók álltak tesztüzembe Budapesten, a csütörtökön bemutatott két jármű a próbaüzem során a főváros I. kerületének utcáit járja.
