Hírek
2015. Június 02. 07:14, kedd |
Belföld
Forrás: MTI/fotó:illusztráció
Lőszert találtak egy utasnál a debreceni repülőtéren
Lőszert találtak egy utas bőröndjében a debreceni repülőtéren hétfőn - tájékoztatta a hajdú-bihari rendőr-főkapitányság sajtószolgálata az MTI-t.
A nyírábrányi határrendészeti kirendeltség munkatársai délelőtt ellenőriztek egy beszállásra jelentkező 29 éves férfit, aki Hollandiába akart utazni - közölték.
A rendőrök a bőröndjében egy lőszert találtak, amelynek birtoklására nem volt engedélye. A lőszert lefoglalták, a férfit előállították, és lőfegyverrel kapcsolatos szabálysértés miatt eljárást indítottak ellene.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Augusztus 02. 11:00, vasárnap | Belföld
Hőség - Változik az ügyfélszolgálatok rendje a NAV-nál a jövő héten
Az adóhivatal ügyfélszolgálatain jövő héten is intézhetőek az adóügyek, de a rendkívüli körülmények miatt a személyes ügyfélfogadást hétfőtől szerdáig a helyszínek adottságaihoz igazítják.
2026. Augusztus 02. 09:39, vasárnap | Belföld
Robert Fico: Szlovákia kész árammal segíteni Magyarországnak
A szlovák kormányfő szerint Paks leállítása példatlan energiakrízist eredményezne.
2026. Augusztus 02. 08:00, vasárnap | Belföld
Hőség - Erős UV-B sugárzásra figyelmeztet a HungaroMet
Erős, a figyelmeztetési kritériumot meghaladó vasárnapi UV-B sugárzásra figyelmeztet, és fokozott védekezést javasol a HungaroMet Nonprofit Zrt. az MTI-hez szombaton eljuttatott közleményében.
2026. Augusztus 02. 06:00, vasárnap | Belföld
Magyar Péter: újra üzemel a Dunamenti Erőmű, Paks viszont ma leáll
A gyors javításnak köszönhetően 3 nap után újra üzemel Százhalombattán a Dunamenti Erőmű - jelentette be Facebook-oldalán a miniszterelnök szombaton délután.
