Hírek
2021. November 24. 10:45, szerda |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: mti
Meghalt 176 beteg, 12 637 új fertőzöttet találtak Magyarországon
Meghalt 176, többségében idős, krónikus beteg, és újabb 12 637 koronavírus-fertőzöttet találtak Magyarországon - közölte szerdán a koronavirus.gov.hu,
kiemelve: eddig 6 057 367 embert oltottak be, közülük 5 808 536-an a második, 2 043 213-an pedig már a harmadik adag vakcinát is megkapták.
A kormányzati portálon azt írták: 1 044 852-re nőtt a Magyarországon azonosított fertőzöttek száma. Elhunyt 33 519 ember, a gyógyultak száma 856 330-ra emelkedett. Az aktív fertőzöttek száma 155 003.
Kórházban 6840 koronavírusos beteget ápolnak, közülük 664-en vannak lélegeztetőgépen.
Hatósági házi karanténban 54 978-an vannak, a mintavételek száma 8 196 724.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 25. 19:00, csütörtök | Belföld
Hőség - Harmadfokú hőségriasztást rendelt el a tisztifőorvos szombattól
A várható extrém meleg miatt harmadfokú hőségriasztást rendelt el a tisztifőorvos szombattól;
2026. Június 25. 08:39, csütörtök | Belföld
Őrizetbe vették Fonyód volt fideszes polgármesterét
Különösen nagy vagyoni hátrányt okozó hűtlen kezelés bűntettének gyanúja miatt indított eljárást a rendőrség Fonyódon.
2026. Június 25. 07:00, csütörtök | Belföld
Hőség - Magyar Péter: kormányrendeletet fogadtunk el a védelmi tevékenység összehangolására
A hőségriadó miatti védelmi tevékenység összehangolására kormányrendeletet fogadott el a kabinet
2026. Június 24. 19:55, szerda | Belföld
Kapitány István: a kormány az energiafüggetlenség és ellátásbiztonság erősítésén dolgozik
A kormány Magyarország energiafüggetlenségének és ellátásbiztonságának erősítésén dolgozik tisztább, biztonságosabb és fenntarthatóbb energiával - mondta szerdai videóüzenetében Kapitány István.

