Hírek
2013. December 02. 10:47, hétfő |
Kék hírek
Forrás: MTI
Megöltek egy nőt Debrecenben, a gyanúsítottat elfogták
Holtan találta az édesanyját egy férfi vasárnap hajnalban Debrecenben, a nő halálát szúrt sebek okozták. A feltételezett elkövetőt elfogták a rendőrök - közölte a Hajdú-Bihar Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense hétfőn az MTI-vel.
Plásztán-Kopcsa Kamilla rendőr hadnagy tájékoztatása szerint a 42 éves nőre saját lakásában talált rá a fia, ő értesítette a rendőrséget.
A nyomozók még vasárnap elfogták és előállították a bűncselekmény elkövetésével megalapozottan gyanúsítható 51 éves férfit és kezdeményezték az előzetes letartóztatását.
A debreceni gyanúsított ellen emberölés miatt indult eljárás.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 30. 12:00, hétfő | Kék hírek
Évtizedekkel ezelőtt ellopott grafika került elő
A Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda (KR NNI) a napokban adta vissza a műalkotást a Balatoni Múzeumnak.
2026. Március 28. 10:22, szombat | Kék hírek
Ajánljon ön is helyszínt a 2026-os Speedmaratonhoz!
A rendőrség 24 órás sebességellenőrzést tart a lakosság által javasolt helyszíneken.
2026. Március 26. 14:00, csütörtök | Kék hírek
NAV: indul a húsvéti ellenőrzési akció
A Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) megkezdi húsvéti ellenőrzés-sorozatát: a hivatal kiemelten vizsgálja a zöldséget, gyümölcsöt, húst és tojást árusítókat - közölte az MTI-vel szerdán a hivatal.
2026. Március 23. 12:00, hétfő | Kék hírek
Hiába a névváltás: elkapták a trükkös tolvajpárost
Csak egy napra jöttek Magyarországra, de annál célzottabban: a román pár áruházról áruházra járva trükközött a kasszásokkal, és százezreket lopott el. A férfi még a nevét is megváltoztatta, de hiába.

