Városlista
2026. március 29, vasárnap - Auguszta, Bertold

Hírek

2014. Február 24. 10:40, hétfő | Kék hírek
Forrás: MTI

Milliós cigarettafogások az M1-es autópályán

Milliós cigarettafogások az M1-es autópályán

Az M1-es autópálya Komárom-Esztergom megyei szakaszán az elmúlt napokban két alkalommal, összesen 16 millió forint értékben foglaltak le magyar adójegy nélküli cigarettát a Nemzeti Adó-és Vámhivatal (NAV) pénzügyőrei - tájékoztatta a szervezet hétfőn az MTI-t.

Rozs Viktor osztályvezető közlése szerint két, külföldiek által vezetett német rendszámú gépkocsiban összesen 1750 karton cigarettát találtak. A csempészett árut meg sem próbálták elrejteni, csak egy pokróccal takarták le.
A pénzügyőrök a dohánytermék mellett az autókat is lefoglalták és 18 millió forint jövedéki bírságot szabtak ki, valamint mindkét ügyben feljelentést tettek a NAV pénzügyi nyomozóinál, akik büntetőeljárást indítottak az elkövetők ellen.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Március 28. 10:22, szombat | Kék hírek

Ajánljon ön is helyszínt a 2026-os Speedmaratonhoz!

A rendőrség 24 órás sebességellenőrzést tart a lakosság által javasolt helyszíneken.

2026. Március 26. 14:00, csütörtök | Kék hírek

NAV: indul a húsvéti ellenőrzési akció

A Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) megkezdi húsvéti ellenőrzés-sorozatát: a hivatal kiemelten vizsgálja a zöldséget, gyümölcsöt, húst és tojást árusítókat - közölte az MTI-vel szerdán a hivatal.

2026. Március 23. 12:00, hétfő | Kék hírek

Hiába a névváltás: elkapták a trükkös tolvajpárost

Csak egy napra jöttek Magyarországra, de annál célzottabban: a román pár áruházról áruházra járva trükközött a kasszásokkal, és százezreket lopott el. A férfi még a nevét is megváltoztatta, de hiába.

2026. Március 16. 15:00, hétfő | Kék hírek

Nagy fogás

Hajnali akcióban csaptak le a hatvani nyomozók két lőrinci dílerre a DELTA Program keretében.