Hírek
2011. Október 10. 14:33, hétfő |
Kék hírek
Forrás: HírTV
Minden autók között kéregetőt megbüntetnek
512 esetben állított elő közlekedési lámpáknál kolduló vagy árusító szabálysértőket a rendőrség az utóbbi két hétben.
Tóth Tamás budapesti rendőrfőkapitány a Magyar Nemzetnek elmondta: nemcsak a hajléktalanokat büntetik, hanem mindenkit, aki az autók között kéreget vagy árul. A szabályok ugyanis mindenkire vonatkoznak.
Pintér Sándor szeptember 23-án jelentette be, hogy december végéig megszüntetik a fővárosban a piros lámpánál koldulást. Azóta a rendőrség koncentráltabban, szervezettebben lép fel. Az elmúlt két hétben 31 esetben tettek feljelentést szabálysértés miatt, tizenegyszer pedig helyszíni bírságot szabtak ki. (rá)
Magyar Nemzet, hírTV
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 13. 07:29, csütörtök | Kék hírek
BRFK: ellopott, majd kórházi inkubátorban hagyott egy csecsemőt egy nő Budapesten
2025. November 11. 07:37, kedd | Kék hírek
BRFK: egy kábítószer-kereskedelmi ügy miatt tartottak razziát hétvégén egy budapesti belvárosi klubban
Egy kábítószer-terjesztőkkel szemben folytatott nyomozás miatt, konkrét bűnügyi információk alapján tartott a rendőrség razziát hétvégén Budapesten, egy belvárosi szórakozóhelyen
2025. November 05. 07:30, szerda | Kék hírek
Öten meghaltak egy vasúti átjárónál történt balesetben Szentmártonkátán
2025. November 03. 07:18, hétfő | Kék hírek
Rendőrség: nem terrorcselekmény az angliai vonaton elkövetett késeléses támadás
A rendőrség vasárnapi tájékoztatása szerint nem minősül terrorcselekménynek az a késeléses támadás, amelyet egy vonaton követtek el szombat este Angliában.

