Városlista
2026. augusztus 2, vasárnap - Lehel

Hírek

2011. Szeptember 15. 14:25, csütörtök | Belföld
Forrás: HírTV

Napközben is változott a benzin ára

Napközben is változott a benzin ára

Napközben is változtatják az árat az M1-es autópálya melletti benzinkutakon. Volt olyan napszak, amikor a 95-ös ára a táblán átlépte az évek óta emlegetett legmagasabb, 400 forintos lélektani határt.

Győrnél 399 forint, Hegyeshalomnál 403 forint is volt az üzemanyag ára. Szerdán nemcsak a benzin, hanem a gázolaj ára is 5 forinttal drágult, a dízel literje 376, a 95-ösé 391 forint körül mozog. De mint ahogy azt a fenti példa igazolja, az egyes töltőállomásokon akár 20 forintos eltérés is lehet. Múlt héten 7 és 5 forinttal emelkedett az üzemanyagok ára. (pr)

hírTV

Ezek érdekelhetnek még

2026. Augusztus 02. 13:00, vasárnap | Belföld

Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei

A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 31. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:

2026. Augusztus 02. 13:00, vasárnap | Belföld

Hőség - Gajdos László: érezhetően csökkent a vízfogyasztás Szentendrén a takarékossági felhívás nyomán

Érezhetően csökkent a vízfogyasztás Szentendrén, ezen belül is Pismány városrészben az önkéntes víztakarékosságra felszólító felhívás nyomán, ugyanakkor továbbra is érvényben marad a harmadfokú vízhasználati korlátozás

2026. Augusztus 02. 11:00, vasárnap | Belföld

Hőség - Változik az ügyfélszolgálatok rendje a NAV-nál a jövő héten

Az adóhivatal ügyfélszolgálatain jövő héten is intézhetőek az adóügyek, de a rendkívüli körülmények miatt a személyes ügyfélfogadást hétfőtől szerdáig a helyszínek adottságaihoz igazítják.

2026. Augusztus 02. 09:39, vasárnap | Belföld

Robert Fico: Szlovákia kész árammal segíteni Magyarországnak

A szlovák kormányfő szerint Paks leállítása példatlan energiakrízist eredményezne.