Városlista
2026. február 2, hétfő - Karolina

Hírek

2013. Július 27. 07:31, szombat | Belföld
Forrás: MTI

Öt hektáron égett a tarló Veszprémben

Öt hektáron égett a tarló Veszprémben

Eloltották a Veszprém megyei Bánd közelében péntek délután keletkezett tüzet. Az ügyben bűncselekmény gyanújával indul tűzvizsgálat.

Kővári László korábban arról számolt be, hogy öt hektáron, több ponton égett a tarló a bándi temető környékén. A tűzoltók 2-es, kiemelt fokozatban vonultak ki a lángok megfékezésére.

MTI Fotó: Nagy Lajos

Címkék: tűz, tarló, veszprém

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 02. 14:00, hétfő | Belföld

MTÜ-elnök: tavaly történelmet írt a magyar turizmus

2026. Február 02. 12:00, hétfő | Belföld

Választás 2026 - Mintegy 170 párt indulhat az áprilisi választáson

Mintegy 170 párt indulhat az április 12-ei országgyűlési képviselő-választáson az Országos Bírósági Hivatal (OBH) közlése szerint. Négy évvel ezelőtt 267 bejegyzett párt indulhatott.

2026. Február 02. 07:26, hétfő | Belföld

Ma indul az Otthoni Energiatároló Program

Hétfőn 10 órakor elindul az Otthoni Energiatároló Program pályázati szakasza, a jelentkezők 2,5 millió forint vissza nem térítendő támogatást kaphatnak korszerű akkumulátor telepítéséhez

2026. Február 01. 14:00, vasárnap | Belföld

Orbán Balázs szerint ukrán jólét lesz a magyar jövőből, ha nem vigyázunk

Ha nem vigyázunk, elveszik a magyar jövő és ukrán jólét lesz belőle - jelentette ki a miniszterelnök politikai igazgatója a Digitális Polgári Körök (DPK) által szervezett háborúellenes gyűlésen szombaton Hatvanban.