Hírek
2020. Május 12. 16:04, kedd |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixaba
Rémhírterjesztőt fogtak el Borsodban
Rémhírterjesztés megalapozott gyanúja miatt folytat eljárást a szerencsi rendőrkapitányság egy 64 éves férfival szemben – közölte a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság kedden az MTI-vel.
A police.hu-ra feltett közleményben azt írták: a gyanúsított az egyik legnagyobb közösségi oldalon április 28-án tett közzé egy bejegyzést. A posztban a férfi többi között azt írta, hogy az ország vezetése szándékosan időzítette a koronavírus tetőzésének idejére a kijárási korlátozás megszüntetését, amelynek véleménye szerint tömeges megbetegedés lehet a következménye.
A közzétett bejegyzéshez rövid időn belül tizenkilencen hozzászóltak, és tizenegyen meg is osztották. A szerencsi rendőrök azonosították az elkövetőt, akit május 12-én elfogtak, majd gyanúsítottként hallgatták ki.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 05. 11:00, vasárnap | Belföld
Évi 7 millió forinttal is többet kereshetnek a diplomások az érettségizettek átlagkeresetéhez képest
2026. Április 05. 09:18, vasárnap | Belföld
Erdő Péter: húsvét az egész életünket mássá teszi
Húsvét az egész életünket mássá teszi, segít, hogy boldogok legyünk. A mi feladatunk pedig az, hogy elmondjuk ezt a titkot a világnak - hangsúlyozta Erdő Péter húsvétkor.
2026. Április 04. 15:00, szombat | Belföld
Több mint harminc vasútállomás újul meg az országban
Az állomásfelújítási program részeként 14 vármegyében több, mint harminc állomás és vasúti megállóhely újul meg, mintegy 15 milliárd forint értékben, a MÁV-csoport és a Magyar Falu Program forrásaiból
2026. Április 04. 14:00, szombat | Belföld
Nézőpont: Fidesz-többség marad a következő országgyűlésben is
A kormányközeli kutatóintézet szerint marad a Fidesz többség.

