Hírek
2018. Június 11. 17:01, hétfő |
Belföld
Forrás: police.hu
Rendőri felvezetést kapott a szülő édesanya

Rendőrök segítettek időben bejutni a kórházba annak a nőnek, akinél megindult a szülés.
Egy apa kért segítséget vasárnap 21 óra 30 perckor Budapest II. kerületében, a Szilágyi Erzsébet fasor és a Pasaréti utca kereszteződésénél az arra járőröző rendőröktől, mert várandós feleségénél megindult a szülés és nem értek volna be időben a belvárosi kórházba.
A BRFK Közlekedésrendészeti Főosztály járőrei megkülönböztető jelzést használva biztonságosan felvezették a házaspár autóját a kórházig.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 04. 07:54, hétfő | Belföld
Zömében napos és egyre melegebb idő várható a héten
A hét elején még több helyen lehet felhős az idő, később aztán napos és egyre melegebb időre számíthatunk - derül ki a HungaroMet Zrt. előrejelzéséből, amelyet vasárnap juttattak el az MTI-hez.
2025. Augusztus 04. 07:53, hétfő | Belföld
Szijjártó Péter: Magyarország legnagyobb autógyárát hozza létre a Mercedes
Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter a 40. Forma-1-es Magyar Nagydíj helyszínén bejelentette: Magyarország legnagyobb autógyárát hozza létre a Mercedes.
2025. Augusztus 03. 08:56, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor: nem vállalom azt a felelősséget, hogy akár csak egyetlen fiatal is meghaljon Ukrajnáért
Azt a felelősséget, hogy akár csak egyetlen fiatal is meghaljon Ukrajnáért, nem szeretném vállalni, és nem is fogom – jelentette ki a miniszterelnök szombaton Esztergomban az MCC Feszten.
2025. Augusztus 03. 08:55, vasárnap | Belföld
Duna House: az Otthon Start program megmozgatja az ingatlan- és hitelpiacot is
A nyári hónapokra jellemző, visszafogottabb aktivitással telt a július a hazai ingatlanpiacon, az Otthon Start program hatása viszont gyorsan meglátszott az érdeklődések növekedésében - közölte a Duna House pénteken.