Hírek
2013. Augusztus 15. 05:00, csütörtök |
Belföld
Forrás: technika.us
Samsung Hennessy - régi forma, modern felszereltség

A Samsung a klasszikus kihajtható stílust képviselő új okostelefont mutatott be a minap, nevezetesen a dupla képernyős Samsung Hennessy-t.
SCH-W789 kódnév alatt mutatkozott be a Samsung új, kihajtható (flip) okostelefonja, a Samsung Hennessy. A külső és belső érintőkijelző is egyaránt 3.3 colos, valamint 320 x 240 pixel felbontású. Belsejében négymagos, 1.2GHz-en pörgő processzor kapott helyet 1GB RAM társaságában.
Android 4.1 Jelly Bean operációs rendszer fut rajta, mely TouchWiz felhasználói interfésszel és ChatON üzenetküldő alkalmazással egészül ki. A két SIM kártya kezelésére is alkalmas Samsung okostelefon rendelkezik egy 5 megapixeles kamerával, USB 2.0 porttal, microSD kártyahellyel, Bluetooth-szal, aGPS-szel, Wi-Fi-vel, végül, de nem utolsó sorban pedig egy 1500 mAh teljesítményű akkumulátorral.
A Samsung Hennessy okostelefon bemutatására Kínában került sor, és az első példányok is ebben az országban kerülnek a boltok polcaira. Megjelenési ideje és várható ára egyelőre nem ismert, mint ahogy azt sem tudni, hogy Kínán kívül máshol is kapható lesz-e.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 01. 08:41, csütörtök | Belföld
Összeomlott Erdély egyik legrégebbi fedeles hídja Maroshévízen
Összeomlott szerdán Erdély egyik legrégebbi fedeles hídja, a 156 éves Urmánczy-híd a Hargita megyei Maroshévízen - tudatta Czirják Károly helytörténész, a helyi Dr. Urmánczy Nándor Egyesület elnöke.
2025. Május 01. 08:35, csütörtök | Belföld
Meteorológia: nyáriasan meleg idő lesz május 1-jén
Napos, csapadékmentes idő várható a hosszú hétvége első felében, majd szombat délután az ország északi, északkeleti vármegyéiben záporokra, zivatarokra lehet számítani - derül ki a HungaroMet Zrt. szerdai videójából.
2025. Április 30. 07:52, szerda | Belföld
Zsigó Róbert: május második felében lesz döntés az árréscsökkentés fenntartásáról
Amikor a kormány bevezette az árréscsökkentést, úgy döntött, hogy május 31-ig tartja azt fenn, ezért május második felében értékeljük és döntünk arról, hogy folytatjuk-e az árréscsökkentést
2025. Április 29. 07:32, kedd | Belföld
Közösen népszerűsíti Magyarországot az Emirates és a Visit Hungary
Közösen népszerűsíti Magyarországot az Emirates és a Visit Hungary a beutazó turizmus fellendítése érdekében - közölték a felek az MTI-vel hétfőn.