Hírek
2013. Január 21. 16:56, hétfő |
Bulvár
Forrás: MTI
Szamaruk kényszerítette futásra a betörőket
Szamaruk miatt futamodtak meg egy betörőbanda tagjai Kolumbiában: éjszakai iázásával az állat felverte a közeli rendőrőrs embereit, a betörők pedig hátrahagyva zsákmányukat elrohantak.
A háromtagú banda Juan de Acosta városában tört be egy kisebb boltba éjjel kettőkor. Hogy zömmel rizsből és rumból álló zsákmányukat ne maguknak kelljen cipelni, előző este loptak egy szamarat, ám nem számoltak azzal, hogy a 12 éves állat "riasztója bekapcsol", ráadásul éppen a legrosszabbkor. Már szinte mindent felpakoltak rá, amikor bőgéssorozata előcsalta a közeli rendőrőrs embereit.
A betörőket nem sikerült elfogniuk, a szamarat viszont igen. Tizenkét órán át volt rács mögött, míg nem jelentkezett érte a gazdája.
Az összes áru meglett, és visszakerült a boltba - adta hírül a The Daily Telegraph című brit lap.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 09. 14:00, csütörtök | Bulvár
Korda Györgyöt és Balázs Klárit ábrázoló domborművet avattak fel a budapesti repülőtéren
2026. Április 08. 18:00, szerda | Bulvár
Elhunyt Czigány György
Április 6-án 94 éves korában elhunyt Czigány György József Attila- és Erkel Ferenc-díjas költő, író, újságíró, érdemes művész, a Magyar Rádió népszerű Ki nyer ma? című műsorának alapító műsorvezetője
2026. Március 30. 14:00, hétfő | Bulvár
Putyin: Oroszország kész ismét olimpiát rendezni
Oroszország készen áll rá, hogy újra otthont adjon egy olimpiának - közölte Vlagyimir Putyin elnök az Orosz Olimpiai Bizottsághoz a testület megalapításának 115. évfordulójára intézett üdvözlő üzenetében.
2026. Március 29. 08:51, vasárnap | Bulvár
A Veled álmodtam című produkció nyerte A Dal 2026-ot
A Veled álmodtam című produkció lett 2026-ban Magyarország egyetlen dalversenyének győztese Re Va Dame előadásában.

