Városlista
2025. december 19, péntek - Viola

Hírek

2021. Január 24. 10:07, vasárnap | Belföld
Forrás: infováros/police.hu

Szekrénybe bújt a nő, elfogták

Szekrénybe bújt a nő, elfogták

A két elfogatóparanccsal körözött nőre a VIII. Kerületi Rendőrkapitányság szabadidős nyomozója kutyasétáltatás közben figyelt fel.

Dobó Zsófia főtörzsőrmester, a Budapesti Rendőr-főkapitányság VIII. Kerületi Rendőrkapitányság nyomozója 2021. január 18-án este szabadidejében két kutyáját sétáltatta Józsefvárosban, amikor felfigyelt egy fiatal nőre, akiről tudta, hogy ellene elfogatóparancsot adtak ki - közölte a rendőrség.

Telefonon értesítette kollégáit, akik a térfigyelő kamerákon látták, amint a nő bemegy egy kapualjba. A kiérkező járőrök sejtették, hogy melyik lakásba szaladt be. Az ott lakók nagy nehezen ajtót nyitottak, de azt állították, hogy nincs ott, akit keresnek. A rendőrök átkutatták a lakást; a fiatalt egy szekrényben, egy kabát alá elrejtőzve találták meg. A lopások miatt két elfogatóparanccsal körözött 20 éves nő még ekkor is szökni próbált, de megbilincselték és előállították a VIII. Kerületi Rendőrkapitányságra.

Ezek érdekelhetnek még

2025. December 19. 07:33, péntek | Belföld

A NAV közzétette az ünnepek alatti ügyfélfogadás időpontját

2025. December 19. 07:28, péntek | Belföld

Nagy István szerint felháborító, hogy Brüsszel a gazdák pénzét elvenné

Felháborító, hogy Brüsszel a gazdák pénzét elvenné, és azt Ukrajnának adná, emellett az élelmezésbiztonságot is veszélyeztetné - mondta Nagy István agrárminiszter a Facebookra feltöltött csütörtöki videóüzenetében.

2025. December 19. 07:27, péntek | Belföld

Orbán Viktor: az orosz vagyon felhasználását sikerült megakadályozni

A befagyasztott orosz vagyon felhasználása Ukrajna céljaira hadüzenetként értelmezhető, azonnal belerántott volna bennünket egy háborúba, ettől sikerült megóvni magunkat, ez egy nagyszerű siker