Hírek
2013. Január 03. 12:59, csütörtök |
Belföld
Forrás: mno.hu
Szokatlan meleg jön
Esőt és tízfokos meleget hoz a péntek. Helyenként viharossá fokozódhat a szél.
Csütörtök délutántól főként északon és keleten várható eső, északkeleten, keleten havas eső, hó, ónos eső is lehet. A nyugati, délnyugati szél többfelé megerősödik. A hőmérséklet kora délután –1, +6, késő este –1, +4 fok között alakul.
10 fok is lehet
Pénteken a nap nagy részében a néhány órás napsütés mellett többször erősen megnövekszik a felhőzet, majd estétől nyugat felől beborul az ég. Napközben néhol, estétől a Dunántúlon egyre többfelé valószínű eső, zápor. Az északnyugati szél sokfelé megerősödik, néhol viharossá fokozódik. A hőmérséklet legalacsonyabb értéke –2, +3, a legmagasabb nappali hőmérséklet 4, 10 fok között alakul.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 14. 07:32, péntek | Belföld
Február 28-ig meghosszabbítják és további 14 termékre kiterjeszti az árréscsökkentést
A kormány nem a profithajhász multik, hanem a magyar emberek pártján áll, ezért folytatja a harcot az indokolatlan áremelésekkel szemben.
2025. November 14. 07:30, péntek | Belföld
Gulyás Gergely: a kormány döntött a 14. havi nyugdíj bevezetéséről
A kormány döntött a 14. havi nyugdíj bevezetéséről, amely részletekben történik majd - jelentette ki a Miniszterelnökséget vezető miniszter csütörtökön Budapesten, a Kormányinfón.
2025. November 13. 07:30, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter: a Mercedes létrehozza az első magyarországi kutatás-fejlesztési központját
2025. November 13. 07:27, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: a kormánynak kötelessége mindenben támogatni a nevelőszülőket és rajtuk keresztül a gyermekeket is
A kormánynak kötelessége mindenben támogatni a nevelőszülőket és rajtuk keresztül a nevelőszülőkre szoruló gyermekeket is - mondta Orbán Viktor miniszterelnök a Facebook oldalára feltöltött videóban szerda este.

