Hírek
2014. Június 14. 18:09, szombat |
Kék hírek
Forrás: MTI
Többször is megszúrta feleségét egy bázakerettyei férfi
Emberölés kísérlete miatt őrizetbe vettek egy bázakerettyei férfit, aki egy vita során többször megszúrta a feleségét - közölte szombaton a rendőrség honlapján a Zala Megyei Rendőr-főkapitányság.
A férfi és felesége előbb összevesztek, majd dulakodtak, végül már verekedtek egymással szombatra virradó éjjel. A vita hevében a 35 éves N. Tamás többször is megszúrta 30 éves feleségét, aki életveszélyes sérüléseket szenvedett.
A rendőröket a szomszédok hívták ki a házból kiszűrődő zajok miatt.
A súlyosan sérült nőt a mentők a nagykanizsai kórházba vitték.
Az őrizetbe vett férfi az mondta, hogy a felesége támadta meg. A rendőrség emberölés kísérletének megalapozott gyanúja miatt indított eljárást ellene.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 30. 12:00, hétfő | Kék hírek
Évtizedekkel ezelőtt ellopott grafika került elő
A Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda (KR NNI) a napokban adta vissza a műalkotást a Balatoni Múzeumnak.
2026. Március 28. 10:22, szombat | Kék hírek
Ajánljon ön is helyszínt a 2026-os Speedmaratonhoz!
A rendőrség 24 órás sebességellenőrzést tart a lakosság által javasolt helyszíneken.
2026. Március 26. 14:00, csütörtök | Kék hírek
NAV: indul a húsvéti ellenőrzési akció
A Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) megkezdi húsvéti ellenőrzés-sorozatát: a hivatal kiemelten vizsgálja a zöldséget, gyümölcsöt, húst és tojást árusítókat - közölte az MTI-vel szerdán a hivatal.
2026. Március 23. 12:00, hétfő | Kék hírek
Hiába a névváltás: elkapták a trükkös tolvajpárost
Csak egy napra jöttek Magyarországra, de annál célzottabban: a román pár áruházról áruházra járva trükközött a kasszásokkal, és százezreket lopott el. A férfi még a nevét is megváltoztatta, de hiába.

