Hírek
2011. November 28. 14:26, hétfő |
Belföld
Forrás: STOP/Autolabor.hu
Végre élményautót is gyárt a Toyota - VIDEÓ

Lassan készült a Toyota-Subaru sportkupé, de megérte várni.
Már régóta tudjuk, hogy a Toyota és a Subaru közös sportkocsi fejlesztésébe kezdett, de most, két évvel és két tanulmányautóval később végre gyártásra érett a 2+2 üléses sportkupé. Ráadásul nem is egy, hanem egyszerre három autó mutatkozik be, hiszen a Toyota GT 86-ot Subaru BRZ, valamint Scion FR-S néven is árulni fogják. Mindegy, hogyan nevezzük, a lényeg, hogy már a hó végi hivatalos premier előtt megtudhattuk a főbb technikai részleteket.
A cikket tovább olvashatja az Autolabor.hu oldalon.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 19. 07:35, péntek | Belföld
Védelmi innovációs tanszék alakult a győri egyetemen
A védelmi innovációval és a kritikus infrastruktúrák védelmével foglalkozó tanszéket hoztak létre a győri Széchenyi István Egyetem innovációs parkjában -
2025. Szeptember 19. 07:33, péntek | Belföld
Kövér László: nemzetpolitikai értelemben az elmúlt tizenöt év volt a legeredményesebb időszak
2025. Szeptember 19. 07:32, péntek | Belföld
Orbán Viktor: a svéd nép a barátunk, a svéd kormány azonban nem Magyarország barátja
A svéd nép a barátunk, a svéd kormány azonban nem Magyarország barátja - írta Orbán Viktor miniszterelnök csütörtökön az X-en a svéd kormányfőnek üzenve.
2025. Szeptember 18. 07:46, csütörtök | Belföld
Karácsony Gergely: aki Budapestet csődbe taszítja, azt Budapest magával rántja
Aki Budapestet csődbe taszítja, azt Budapest magával rántja - írta a főpolgármester a Facebook-oldalán, reagálva az Állami Számvevőszék jelentésére.